خانم بحیرایی
پیش دبستان

8 سال سابقه تدریس مستمر پیش دبستانی و آموزش زبان به کودکان. ایشان همچنین تجربه آموزگاری پیش دبستانی کمپ تابستانی منطقه یورک ریجن را در کارنامه خود دارند. هدف خانم بحیرایی در کلاس پیش دبستانی آماده کردن کودکان ۵ تا ۶ سال برای کلاس اول میباشد. در این کلاس ها فرزندان شما با تکنیک های آوا شناسی و لوحه نویسی آشنا خواهند شد. کاردستی ، شعر و آواز خوانی به فارسی از دیگر فعالیت های این کلاس ها میباشد.

خانم یوسفی
پایه اول

با بیش از 40 سال تدریس در مقطع ابتدایی . خانم یوسفی فارغ التحصیل دانشسرای مقدماتی شامل درس های تعلیم و تربیت کودک و نوجوان، روانشناسی و ادبیات کودک در سال 1350 شمسی میباشد. ایشان کار خود را در دبستان های خوزستان آغاز و در ادامه ی تدریس به اخذ مدرک لیسانس هنر (رشته ی طراحی لباس و دوخت ) از دانشگاه شریعتی تهران موفق شدند. ایشان در ادامه فعالیت های خود به کار در آموزش دبستان‌ها و هنرستانهای کشور ادامه دادند. علیرغم بازنشستگی در سال 1383، علاقه به کار با بچه ها باعث بازگشت ایشان به حیطه آموزش گردیده و مجددا در دبستان و دبیرستان غیر انتفاعی امیر بهادر و هنرستانهای تهران مشغول به کار بوده است. خانم یوسفی در پنج سال گذشته در کانادا و در دبستانهای البرز و سهراب سپهری مشغول بوده است.

خانم فلاحی
پایه دوم و مربی ورزش

کارشناس علوم و آموزگار مقطع ابتدایی ایران با 14 سال تجربه تدریس. خانم فلاحی چندین سال مربی ورزش دبستان و مربی والیبال حرفه ای در دانشگاه پیام نور نیز بوده است. از دیگر سوابق ایشان میتوان به مدیریت انتشارات دانشگاه نیز اشاره کرد.

تلاش خانم فلاح در پایه دوم بر نهادینه کردن آموخته های پایه اول و تثبیت مهارت های گفتاری دانش اموزان می باشد.

خانم رضایی
کلاس چهارم

با 24 سال سابقه تدریس در آموزش پرورش؛ دارای عنوان معلم نمونه ، داور جشنواره جوان خوارزمی منطقه ۳، رابط آموزشی مدرسه و منطقه, رابط پژوهشی منطقه و استان تهران میباشند.

خانم انصاری
کلاس پنجم

کارشناس آموزش ابتدایی با 25 سال سابقه تدریس درپایه های مختلف در منطقه 4 آموزش وپرورش تهران. ایشان از پر سابقه ترین همکاران مجموعه سهراب سپهری کانادا بوده و از ابتدای تاسیس با این مجموعه همکاری تنگاتنگ داشته است.

خانم علی اکبری
کلاس ششم

کارشناس آموزش ابتدایی و آموزگار آموزش پرورش ایران با 30 سال سابقه تدریس ابتدایی؛ تخصص ایشان در پایه پنجم و ششم ابتدایی میباشد. با بیش از 2000 ساعت آموزش ضمن خدمت، ایشان همچنین سوابق اجرایی همچون معاونت آموزشی و پژوهشی را در کارنامه خود دارند. از دیگر افتخارات ایشان میتوان به منتخب دوم استانی در طرح جابر, تقدیر نامه از وزیر آموزش و پرورش، معلم نمونه منطقه ومدرسه، معلم پژوهنده دوم منطقه, وبرگزیده استان تهران را نام برد.

خانم کیایی
مربی فارسی آموزی

دکتری زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران و پژوهشگر ادبیات کلاسیک ایران. از سال 1380 فعالیت ادبی خود را تحت عنوان مربی سطح یک ( با کسب 100 امتیاز کامل ) قصه گویی از فرهنگسراها و کتابخانه های تهران شروع کرد. از تالیفات تاثیرگزار ایشان میتوان به کتاب “منطق الطیر عطار به زبان ساده و بوستان سعدی به نثر روان”،”آموزش داستان نویسی برای بزرگسالان” و “داستانهای پسرک خیالباف و می مون” برای گروه سنی کودک اشاره کرد. او از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آغاز کرده و به عنوان مربی برتر استان تهران به آموزش ادبیات کهن به زبان ساده مشغول بوده است. خانم کیایی عضو کانون زنان نخبه استان تهران بوده و مدتها با مجله ی سروش کودک همکاری داشته است.